Wiele osób, które do tej pory nie korzystały z szybkich pożyczek, nadal podchodzi do tego typu firm bardzo sceptycznie. Właśnie dlatego warto poszukać firmy, która jest nie tylko godna zaufania, ale także przedstawia ofertę na bardzo atrakcyjnym poziomie. Takim Pożyczkodawcą jest między innymi serwis Credit. Sprawdź naszą recenzję, by się przekonać, że ta oferta jest dokładnie tym czego szukasz.

Charakterystyka firmy

Serwis internetowy Credit zalicza się do działalności firmy Nordecum Sp. z o.o.. Dzięki niej Klienci zyskują możliwość otrzymania szybkiej pożyczki, przy minimalnej ilości formalności. Jest to dogodna propozycja dla osób, które lubią załatwiać większość rzeczy zdalnie.

Kiedy to się opłaca?

Nowi Klienci serwisu Credit mogą liczyć na bardzo atrakcyjne warunki w postaci darmowej pożyczki. Maksymalna wysokość bezpłatnej pożyczki wynosi aż 800 złotych. Jest to zatem całkiem satysfakcjonująca suma, dla wszystkich osób, które rzeczywiście potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Warunkiem skorzystania z darmowej pożyczki, jest oczywiście spłata zobowiązania w wyznaczonym terminie.

Nawet jeśli Klienci zdecydują się na ponowne skorzystanie z oferty, mogą liczyć na wyjątkowo dogodne warunki. Nie ma mowy o kosztach rosnących w zastraszającym tempie, ponieważ wszystkie dodatkowe opłaty są regulowane ustawą antylichwiarską. Maksymalna wysokość pożyczki, z której mogą korzystać stali Klienci, wynosi aż 3 tys. złotych.

Dla wielu osób przeszkodą w korzystaniu z kredytów w tradycyjnych bankach, jest oczywiście sprawdzanie ich dokładnej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Natomiast składając wniosek w serwisie Credit, potencjalni Klienci zyskują pewność, że ich dane osobowe, na pewno nie są pod tym względem sprawdzane w BIK.

Plusy i minusy oferty

Jeśli nadal zastanawiasz się nad tym, czy skorzystanie z pożyczki oferowanej przez serwis Credit, jest rzeczywiście tym czego szukasz – zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją na temat Pożyczkodawcy. Spisane zalety i wady współpracy oparte są na komentarzach oraz opiniach dotychczasowych użytkowników tej firmy. Dzięki temu podejmiesz właściwą dla siebie decyzję.

Plusy i minusy oferty

 • Nowi Klienci mogą skorzystać z promocyjnej oferty, którą jest darmowa pożyczka w wysokości do 800 złotych
 • Klient składający wniosek, nie jest sprawdzany przez firmę w Biurze Informacji Kredytowej, pod względem jego historii kredytowej
 • Pożyczkobiorca, który ma świadomość, że nie spłaci pożyczki w wyznaczonym terminie, może wnioskować o przedłużenie tego terminu
 • Kolejne pożyczki nie pociągają za sobą naliczania wysokich kosztów – oferty są bardzo opłacalne
 • W przypadku solidnej spłaty zaciągniętej pierwszej pożyczki, Klient może liczyć na podwyższenie limitu kredytowego, nawet do 3 tys. złotych
 • W przypadku opóźnienia spłaty pożyczki, Klient jest zobowiązany do spłaty karnych odsetek. Do jego zobowiązań nie są doliczane żadne dodatkowe koszty z tego tytułu
 • Pożyczkobiorca, który ma jakiekolwiek pytania, może je kierować do Biura Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu
 • Firma Credit należy do Związku Firm Pożyczkowych
 • Pieniądze są przyznawane nawet w ciągu kilku minut po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku

Minusy pożyczki

 • Nowi Klienci korzystający z darmowej pożyczki, muszą liczyć się z ograniczeniami w maksymalnej kwocie
 • Maksymalny wiek pożyczkobiorcy, nie może przekroczyć 65 lat
 • Historia kredytowa Klienta jest sprawdzana w BIG Infomonitor, BIG ERIF, a także KRD

Pożyczka Credit


OPINIE O Pożyczka Credit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje