Serwis Aasa Kredyt, dla wielu osób prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Czy jednak rzeczywiście spełni Twoje oczekiwania, również pod względem świadczonych usług? Warto się o tym przekonać dokładnie sprawdzając przygotowaną przez nas recenzję, którą stworzyliśmy w oparciu o pozyskane informacje z komentarzy użytkowników.

Charakterystyka firmy

Oferta Aasa Kredyt została stworzona przez firmę Aasa Polska, będąca jednocześnie częścią skandynawskiej grupy Aasa Global. W ten sposób możemy się przekonać, iż serwis jest prowadzony przez osoby z międzynarodowym doświadczeniem, którzy dokładnie wiedzą, w jaki sposób zaspokoić finansowe potrzeby swoich Klientów.

Kiedy to się opłaca?

Z oferty firmy Aasa z pewnością możesz skorzystać, jeśli do tej pory nie masz żadnych zaległości w płatnościach zaciągniętych pożyczek. Oczywiście poziom akceptowalności wniosków jest bardzo wysoki. Jednak raczej z grupy Klientów wykluczane są osoby, które do tej pory mają zaległości finansowe w innych firmach. Dlatego już na samym wstępie procesu weryfikacyjnego, należy się spodziewać dokładnego sprawdzenia, czy jesteśmy rzetelnymi Pożyczkobiorcami.

To, czym wyróżnia się Aasa, to przede wszystkim udostępnianie aż dwóch pożyczek jednocześnie. Oczywiście oferta kierowana jest przede wszystkim do lojalnych Klientów. Dlatego w sytuacjach, kiedy Twoje potrzeby finansowe okażą się znacznie większe, pod żadnym pozorem nie musisz czekać, aż spłacisz pierwsze zobowiązanie. Po wypełnieniu wniosku, masz szansę na przyznanie drugiej pożyczki. Warunkiem skorzystania z tej opcji jest przede wszystkim to, żeby pierwsze zobowiązanie zostało spłacone przynajmniej w pięćdziesięciu procentach.

Wiele firm pożyczkowych stawia bardzo nisko poprzeczkę, jeśli chodzi o wiek Pożyczkobiorcy. Dlatego osoby po 60-tym roku życia, które nie mają szans na pożyczkę w innych firmach, z powodzeniem mogą liczyć na skorzystanie z oferty właśnie w firmie Aasa. Tutaj bowiem górna granica wieku, wynosi aż 80 lat.

Plusy i minusy oferty

Na postawie wszystkich komentarzy ze strony Klientów, którzy mieli styczność z firmą Aasa, udało nam się opracować dokładne informacje na temat zalet oraz wad jej oferty. Dzięki temu, jeśli nadal wahasz się przed wzięciem pożyczki właśnie w tej firmie, po zapoznaniu się z naszą recenzją, z pewnością wszystkie Twoje dotychczasowe wątpliwości zostaną rozwiane.

Plusy

 • Klienci ubiegający się o pożyczkę w firmie Aasa Kredyt, mają bardzo duże szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku
 • Pożyczkodawcy mają możliwość rozłożenia płatności nawet w 24 ratach
 • Koszty związane z udzieleniem pożyczki, są zbliżone do oferowanych przez konkurencyjne firmy
 • Klienci, którzy mają problem ze spłatą swoich należności mogą liczyć na indywidualnie dobrany program spłaty pożyczki
 • Klient chcący skorzystać z oferty, otrzymuje umowę do przeczytania drogą elektroniczną, natomiast podpisuje ją w obecności kuriera
 • Wpłata gotówki na konto następuje zwykle w ciągu jednego dnia roboczego, zaraz po dostarczeniu umowy przez kuriera do firmy pożyczkowej
 • Klienci, którzy ukończyli 80 rok życia, również mogą skorzystać z pożyczki
 • W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, w każdej chwili można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem charka, bądź dzwoniąc na infolinię
 • Klienci zainteresowani pożyczką, nie muszą dostarczać firmie żadnych dodatkowych dokumentów

Minusy

 • Osoby, które chcą skorzystać z oferty firmy Aaasa Kredyt, muszą mieć ukończone 20 lat
 • Klient w procesie weryfikacyjnym, jest dokładnie sprawdzany, w rejestrach dłużników
 • Pożyczkodawcy, którzy będą spóźniać się z terminem płatności, muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami związanymi z wysyłanymi monitami
 • Do dodatkowych kosztów związanych z pożyczką zalicza się opłaty administracyjne, a także przygotowawcze

Co Klienci mówią na temat firmy?

W tym miejscu udostępniamy wszystkim Klientom Aasa na podzielenie się swoimi wrażeniami, na temat współpracy z tą firmą. Jeśli już miałeś okazję skorzystać z pożyczki w Aasa Kredyt, napisz swoją opinię. W ten sposób możesz okazać się bardzo pomocny dla innych osób, które do tej pory stoją przed dokonaniem wyboru na temat pożyczki.

Pożyczki pozabankowe Aasa Lekkie Raty


OPINIE O Pożyczki pozabankowe Aasa Lekkie Raty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje