Czy chcesz się przekonać, że pożyczka w InCredit, jest na pewno bardzo dobrym pomysłem? Jeżeli zapoznasz się z informacjami, jakie zawarliśmy w naszej recenzji, z pewnością dowiesz się jakie są mocne oraz słabe strony proponowanej przez firmę strony.

Charakterystyka firmy

InCredit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, oferuje pożyczki swoim Klientom, którzy szukają zaufanego serwisu, działającego zgodnie z polskim prawem. Rzeczywiście wszelkie warunki umowy są dokładnie opracowywane względem Kodeksu Cywilnego, jak i również Ustawy o kredycie konsumenckim.

Kiedy to się opłaca?

InCredit jest bardzo hojny względem nowych Klientów. Ponieważ jeśli ktoś się zdecyduje na wzięcie pożyczki po raz pierwszy, to właśnie w tym serwisie ma okazję zaciągnąć aż 1500 złotych, nie oddając ani złotówki więcej. Oczywiście pod warunkiem, iż pożyczka zostanie spłacona w wyznaczonym terminie.

Chociaż normalnie płatność pożyczki rozciąga się na 30 dni, to jednak osoby mające problem z terminowym uregulowaniem płatności, zawsze mogą skorzystać z możliwości, jaką jest rozłożenie całego zobowiązania na raty. Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że raty mogą być spłacane przez aż 24 miesiące.

Dogodnym rozwiązaniem jest również spłacenie pożyczki, nawet kilka dni po terminie. Wtedy poniesiesz jedynie opłaty związane z wysyłanymi monitami. Oczywiście, nie zaliczają się one do wybitnie wysokich opłat, ponieważ nie przekroczą nawet 55 złotych. Zatem firma ta, nie zalicza się do Pożyczkodawców, których celem jest zabranie wszystkich pieniędzy swoim Klientom.

Plusy i minusy oferty

Złapanie dokładnej perspektywy plusów oraz minusów pozwoli Ci na świadome podjęcie decyzji, czy rzeczywiście takie rozwiązanie będzie dla Ciebie dogodne. Nasza recenzja oczywiście jest oparta na podstawie opinii ze strony użytkowników, którzy już korzystali z oferty.

Plusy pożyczki

 • Nowi Klienci mogą liczyć na promocyjną ofertę, jaką jest darmowa pożyczka
 • Pierwsza pożyczka może być wzięta na maksymalną kwotę sięgającą nawet 15000 złotych
 • Klienci zyskują opcję regulowania zobowiązań w ratach
 • Brak spłaty pożyczki w terminie powoduje naliczanie opłat za wysyłane wezwania do zapłaty, jednak nie są to zbyt wysokie koszty nieterminowości
 • Firma dysponuje dużą liczbą kont bankowych, dzięki czemu większość Klientów może oczekiwać przelewu niemalże w trybie natychmiastowym
 • Wysoki próg maksymalnej kwoty pożyczki, sięgający aż do 5 tys. złotych
 • Klienci mogą korzystać dowolnie ze wsparcia kierowanego przez Biuro Obsługi Klienta, które działa bez względu na dzień tygodnia
 • Klienci mogą skorzystać z opcji polegającej na spłacie pożyczki przed upływem terminu
 • Osoby wiedzące, że spóźnią się ze spłatą pożyczki, mogą przedłużyć okres spłaty o 7, 14 lub 30 dni
 • Stali Klienci mogą korzystać z atrakcyjnego programu lojalnościowego

Plusy i minusy oferty

 • Klient przed zawarciem umowy, nie posiada informacji, jakie będą ewentualnie koszty za przedłużenie terminu spłaty
 • Osoby, które już wzięły pożyczkę w NetCredit, nie otrzymają darmowej pożyczki w firmie InCredit
 • Wnioskodawcy ubiegający się o pożyczkę, muszą wykazać stałe źródło dochodów
 • Historia kredytowa potencjalnych Klientów jest dokładnie śledzona w rejestrach dłużników, dlatego osoby, które źle wypadły podczas takiej weryfikacji, nie mogą otrzymać pożyczki

Co Klienci mówią na temat firmy?

Chcesz się dowiedzieć, jakie zdanie na temat InCredit posiadają inni użytkownicy? Zapoznaj się z ich komentarzami, które są umieszczane poniżej. Ponadto masz wyjątkową okazję, by również podzielić się własnymi odczuciami, jeśli już skorzystasz z chwilówki proponowanej przez firmę.

Pożyczki pozabankowe InCredit


OPINIE O Pożyczki pozabankowe InCredit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje